Marcin Rey

OSINT polityczny + Business intelligence + Tłumaczenia

.
Ciszewski w zbrojeniówce
Ultralewicowy publicysta „Tygodnika Przegląd” Piotr Ciszewski, zwolennik dobicia obrońców Mariupola, 12 lat pracował w Polskiej Grupy Zbrojeniowej
Marcin Rey

Dzisiaj skrytykowałem ultralewicowca , publicystę „Tygodnika Przegląd” Piotra Ciszewskiego za pochwałę rzezi Mariupola. Postulował wybicie obrońców Azovstalu do nogi. Teraz odkryłem, że od 2008 roku do lipca ubiegłego roku Ciszewski pracował jako specjalista ds. komunikacji i PR w spółce PCO SA. Jest to bardzo poważna spółka zależna Polskiej Grupy Zbrojeniowej, zajmująca się produkcja optoelektroniki wojskowej (celowniki, noktowizory itd.).

W takiej firmie jak PCO SA wszystkie jest tajne, a jednak pracował tam 12 lat oszalały stalinista i bolszewik Piotr Ciszewski. To dobrze, że już go tam nie ma, ale jednak to nie załatwia sprawy. Jak to się mogło stać?! Pod załączonym zdjęciem siedziby firmy z 2010 roku w Wikipedii w pozycji „autor” czytamy: PCOSA Piotr Ciszewski”. Czyli nie konfabuluje raczej.

1 maja Piotr Ciszewski wygłosił płomienną mowę przeciwko militaryzmowi i koncernom zbrojeniowym a zwłaszcza przeciwko dozbrajaniu Ukrainy. Obok niego stał Piotr Ikonowicz i razem skandowali „So-li-dar-ność mię-dzy-na-ro-dowa” (bis). Tyle, że ten świeży antymilitarysta pracował 12 lat w zbrojeniówce.

Proponuję, by SKW jeszcze raz się przyjrzała osłonie kontrwywiadowczej w PCO SA. I nie sugeruję tu wcale, by Ciszewski był szpiegiem. Chodzi tylko o to, tylko tyle i aż tyle, że do tak poważnej firmy nie powinien się przedostawać nikt tak niezrównoważony, jak Piotr Ciszewski.

Podobne wpisy
Ciszewski w zbrojeniówce
Ultralewicowy publicysta „Tygodnika Przegląd” Piotr Ciszewski, zwolennik dobicia obrońców Mariupola, 12 lat pracował w Polskiej Grupy Zbrojeniowej
Marcin Rey
Ultralewica za wymordowaniem obrońców Mariupola
Publicysta Tygodnika Przegląd cieszył się z rzezi obrońców Mariupola
Marcin Rey
Pomożesz?
Działalność śledczo-dziennikarska zajmuje mnóstwo czasu. Wesprzyj mnie na Patronite, abym działał coraz mocniej, coraz skuteczniej, coraz celniej. Z góry dziękuję!
Wiecej wpisow
WPIS TESTOWY
Lorem ipsum zajawka
"Stonnictwo"
Na Twitterze rośnie profil Stronnictwo Narodowe Polskie. Nie ma takiego ugrupowania, albo źle szukam.
Żydożercy rosyjskiego ambasadora
Ambasada Federacji Rosyjskiej od lat kultywuje drużynę agresywnych polskich antysemitów. Byli z ambasadorem pod pomnikiem sowieckim 9 maja 2022 roku.
Przekaż informację
Działajmy wspólnie. Masz ciekawą informację? Napisz do mnie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.