MARCIN REYOSINT polityczny Business Intelligence Tłumaczenia
Kim jest ta kobieta?
9 maja 2022 roku pod pomnikiem sowieckim nieznana kobieta z fanklubu rosyjskiego ambasadora wykłóca się z osobą protestującą i powołuje się na wpływy w Policji
Marcin Rey
28 lutego 2013 roku

Jako obywatelski dziennikarz śledczy przeciwdziałam wpływom Kremla. Ujawniam i kompromituję dywersantów informacyjnych działających zbieżnie z celami wrogiego mocarstwa. Opublikowałem setki artykułów na profilu własnym i na Rosyjska V Kolumna w Polsce.

9 maja 2022 r. pod pomnikiem sowieckim: w nagraniu nieznana mi kobieta z fanklubu rosyjskiego ambasadora Sergieja Andriejewa wykłóca się z osobą protestującą i powołuje się na wpływy: twierdzi, że pracuje dla Policji jako tłumaczka, co ma jej zapewnić nietykalność.

W Rosji tak rzeczywiście jest. Czy ktoś z was ją rozpoznaje i co na to Polska Policja? Towarzyszył jej Roberto Cobas Avivar, emerytowany kubański pracownik ONZ-owskiej agencji UNIDO w Warszawie, kompletny komunista i podpora wszystkich pikiet prorosyjskich od zawsze.

Nieopodal przechodził z tragarzem Mateusz Piskorski, były szef prokremlowskiej partii Zmiana, teraz publicysta paleoendeckiego pisma Myśl Polska u Jana Englegarda, którego portal został zdjęty z Internetu przez ABW, a sam Engelgard zdjęty ze stanowiska kierowniczego w Muzeum Niepodległości, według niego samego, przeze mnie.