Smosarski: anarchista za uderzeniem jądrowym

Niby anarchista, ale jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi

Marcin Rey 12 maja 2015 r.
Udostępnij

Poznajcie Andrzeja Smosarskiego. Po tym, jak skrytykowałem działacza ultralewicowego Piotra Ciszewskiego z Tygodnika Przegląd za pochwałę rzezi Mariupola, Smosarski przypełzł na mój profil by obrażać kobiety komentujące u mnie, ordynarnymi tekstami o dziwkach ciągnących spermę. Jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi.

Andrzej Smosarski przedstawiany jest jako działacz lokatorski i anarchistyczny, był nawet wywiad z nim w Tygodniu Powszechnym. Taki jednak z niego anarchista, że udostępnia zwyczajny, ksenofobiczny hejt antyukraiński i kibicuje dyktatorowi Putinowi. Dziwny to anarchista, za moich czasów (sam byłem w tym ruchu), byliśmy inni. Ten wygląda mi raczej na tzw. narodowego bolszewika. Na oko Smosarski jest w moim wieku albo nawet starszy, ale nie przypominam sobie go.

Poprzedni wpis
Żydożercy rosyjskiego ambasadora
Rosyjski ambasador oblany krwią
Następny wpis
1 powiązany wpis
Arkadiusz Duda ps. Irokez Slava
Arkadiusz Duda z Rybnika pod pseudonimem Irokez Slava zbudował pozycję w Internecie podczas pandemii jako tzw. szur i foliarz. Teraz jak szereg innych patostreamerów przerzucił się na szkalowanie uchodźców z Ukrainy i popieranie Rosji 5‑IX‑2022