Marcin Rey

OSINT polityczny + Business intelligence + Tłumaczenia

.
Smosarski: “anarchista” za uderzeniem jądrowym
Niby anarchista, ale jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi
Marcin Rey

Poznajcie Andrzeja Smosarskiego. Po tym, jak skrytykowałem działacza ultralewicowego Piotra Ciszewskiego z „Tygodnika Przegląd” za pochwałę rzezi Mariupola, Smosarski przypełzł na mój profil by obrażać kobiety komentujące u mnie, ordynarnymi tekstami o dziwkach ciągnących spermę. Jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi.

Andrzej Smosarski przedstawiany jest jako działacz lokatorski i anarchistyczny, był nawet wywiad z nim w Tygodniu Powszechnym. Taki jednak z niego anarchista, że udostępnia zwyczajny, ksenofobiczny hejt antyukraiński i kibicuje dyktatorowi Putinowi. Dziwny to anarchista, za moich czasów (sam byłem w tym ruchu), byliśmy inni. Ten wygląda mi raczej na tzw. narodowego bolszewika. Na oko Smosarski jest w moim wieku albo nawet starszy, ale nie przypominam sobie go.

Wyszukaj wpisy według tagów
Piotr SmosarskiSzury
Podobne wpisy
Smosarski: "anarchista" za uderzeniem jądrowym
Niby anarchista, ale jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi
Marcin Rey
Arkadiusz Duda ps. Irokez Slava
Arkadiusz Duda z Rybnika pod pseudonimem „Irokez Slava” zbudował pozycję w Internecie podczas pandemii jako tzw. szur i foliarz. Teraz jak szereg innych patostreamerów przerzucił się na szkalowanie uchodźców z Ukrainy i popieranie Rosji.
Marcin Rey
Pomożesz?
Działalność śledczo-dziennikarska zajmuje mnóstwo czasu. Wesprzyj mnie na Patronite, abym działał coraz mocniej, coraz skuteczniej, coraz celniej. Z góry dziękuję!
Wiecej wpisow
WPIS TESTOWY
Lorem ipsum zajawka
"Stonnictwo"
Na Twitterze rośnie profil Stronnictwo Narodowe Polskie. Nie ma takiego ugrupowania, albo źle szukam.
Żydożercy rosyjskiego ambasadora
Ambasada Federacji Rosyjskiej od lat kultywuje drużynę agresywnych polskich antysemitów. Byli z ambasadorem pod pomnikiem sowieckim 9 maja 2022 roku.
Przekaż informację
Działajmy wspólnie. Masz ciekawą informację? Napisz do mnie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.