MARCIN REYOSINT polityczny Business Intelligence Tłumaczenia
Smosarski: niby anarchista za uderzeniem atomowym
Niby anarchista, ale jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi
Marcin Rey
12 marca 2023 roku

Jako obywatelski dziennikarz śledczy przeciwdziałam wpływom Kremla. Ujawniam i kompromituję dywersantów informacyjnych działających zbieżnie z celami wrogiego mocarstwa. Opublikowałem setki artykułów na profilu własnym i na Rosyjska V Kolumna w Polsce.

Poznajcie Andrzeja Smosarskiego. Po tym, jak skrytykowałem działacza ultralewicowego Piotra Ciszewskiego z Tygodnika Przegląd za pochwałę rzezi Mariupola, Smosarski przypełzł na mój profil by obrażać kobiety komentujące u mnie, ordynarnymi tekstami o dziwkach ciągnących spermę. Jego profil jest napchany materiałami prorosyjskimi i dezinformacyjnymi.

Andrzej Smosarski przedstawiany jest jako działacz lokatorski i anarchistyczny, był nawet wywiad z nim w Tygodniu Powszechnym. Taki jednak z niego anarchista, że udostępnia zwyczajny, ksenofobiczny hejt antyukraiński i kibicuje dyktatorowi Putinowi. Dziwny to anarchista, za moich czasów (sam byłem w tym ruchu), byliśmy inni. Ten wygląda mi raczej na tzw. narodowego bolszewika. Na oko Smosarski jest w moim wieku albo nawet starszy, ale nie przypominam sobie go.